Video/ Data dhe versioni final i këngës që do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Tashmë është publikuar versioni final i këngës “Mall”, nga Eugent Bushpepa, i cili do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. Versioni do te ngelet po ai i njejti ne gjuhen shqipe dhe nuk do te kendohet ne anglisht.

8 maji do të jetë dita kur Eugent Bushpepa, nën flamurin kuq e zi, do të performojë në natën e parë të Festivalit./ZgjohuShqiptar.info


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9251,Camëri,117,Editorial,2030,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,287,Kosovë,2683,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Video/ Data dhe versioni final i këngës që do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion
Video/ Data dhe versioni final i këngës që do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion
https://4.bp.blogspot.com/-o6FmAW0wE2U/WrBoxFd_ygI/AAAAAAAAEkU/sUEhKyvXd_g0h84-uhydHMZydWbOXivNgCLcBGAs/s640/eugent.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-o6FmAW0wE2U/WrBoxFd_ygI/AAAAAAAAEkU/sUEhKyvXd_g0h84-uhydHMZydWbOXivNgCLcBGAs/s72-c/eugent.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/video-data-dhe-versioni-final-i-kenges.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/video-data-dhe-versioni-final-i-kenges.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy