Gazetari zviceran i çmend serbët, e bën shqiponjën në emision LIVE (VIDEO)

Gazetari i njohur zviceran, Pierre Poullier, u ka dalë në mbrojtje Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë pjesë e një debati të pafund për festën me shqiponjë në fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë.

Kundër dy futbollistëve me prejardhje nga Kosova është iniciuar një hetim nga FIFA për festimin me shqiponjë.

Në mbështetje të Xhakës dhe Shaqirit ka dalë edhe gazetari Poullier, që në emision LIVE ka bërë shqiponjën shqiptare, gjë e cila ka ngjallë reagim edhe në Serbi, te media ‘Kurir.rs’./ZgjohuShqiptar.info


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10419,Camëri,133,Editorial,2355,Ekonomi,609,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1688,Iliridë,332,Kosovë,3078,Kulture,821,Luginë,71,Moti,2,Politik,2097,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,538,Video,620,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Gazetari zviceran i çmend serbët, e bën shqiponjën në emision LIVE (VIDEO)
Gazetari zviceran i çmend serbët, e bën shqiponjën në emision LIVE (VIDEO)
https://3.bp.blogspot.com/-ZW5U612-oEg/WzCi3HDkDJI/AAAAAAAAWG4/4pPOcuy9F0cYXTLsTWcA8S1mtWl44DCZwCLcBGAs/s640/gazeta.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ZW5U612-oEg/WzCi3HDkDJI/AAAAAAAAWG4/4pPOcuy9F0cYXTLsTWcA8S1mtWl44DCZwCLcBGAs/s72-c/gazeta.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/gazetari-zviceran-i-cmend-serbet-e-ben.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/gazetari-zviceran-i-cmend-serbet-e-ben.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy