Gjoba për “shqiponjat” krenare, 27 mijë dollarë për një ditë!

Gjobat e çuditshme që FIFA vendosi për Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin duket se kanë bashkuar shqiptarët anembanë.

Atyre u ka mjaftuar vetëm një ditë për të mbledhur gati 27 mijë dollarë në llogarinë e hapur pasditen e së hënës, ndërkohë që, vetem 25 mijë dollarë ishin të nevojshme për shlyerjen e gjobave.

Sigurisht që Federata Zvicerane e Futbollit apo dhe vetë futbollistët nuk e kanë aspak problem pagesën e një gjobe të tillë, por kjo nismë demonstroi se shqiptarët kontribuues janë ndierë mëse krenarë për mënyrën e festimit të futbollistëve me shqiponjën dykrenare në sfidën Zvicër-Serbi./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10419,Camëri,133,Editorial,2355,Ekonomi,609,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1688,Iliridë,332,Kosovë,3078,Kulture,821,Luginë,71,Moti,2,Politik,2097,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,538,Video,620,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Gjoba për “shqiponjat” krenare, 27 mijë dollarë për një ditë!
Gjoba për “shqiponjat” krenare, 27 mijë dollarë për një ditë!
https://4.bp.blogspot.com/-slVuP_WkctA/WzPBHAXmEBI/AAAAAAAAWOk/sBs4lwbNKOIxHmZV3BIAmvq6QQDITD8swCLcBGAs/s640/xhaq-1-905x395.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-slVuP_WkctA/WzPBHAXmEBI/AAAAAAAAWOk/sBs4lwbNKOIxHmZV3BIAmvq6QQDITD8swCLcBGAs/s72-c/xhaq-1-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/gjoba-per-shqiponjat-krenare-27-mije.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/gjoba-per-shqiponjat-krenare-27-mije.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy