Haxhi Krasniqi: Adnani është i joni, reagon Januzaj

Pas golit të bukur dhe deklarimit të Januzajt

Në kuadër të Kampionatit Botëror ”Rusi 2018” mbrëmë kombëtarja e Belgjikës shënoi fitore kundër Anglisë me rezultat 1-0.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi futbollisti me prejardhje nga Kosova që luan për kombëtaren e Belgjikës, Adnan Januzaj, i cili i dhuroi fitore kombëtares belge.

Lidhur me golin e Januzajt, ka reaguar boksieri i njohur nga Kosova, Haxhi Robin Krasniqi, i cili ka përgëzuar Adnanin për golin e bukur.

Haxhi Krasniqi më tutje ka shkruar se edhe Adnan Januzaj është i yni dhe do të vijë dita kur do ta dëshmojë këtë.

Ndërsa, në postimin e Krasniqit, ku shihet Januzaj pas shënimit të golit, ka reaguar edhe lojtari, i cili i ka komentuar boksierit të njohur, duke i paraqitur emojin e forcës, zemrës dhe flakës.

Ndryshe, pas deklarimit të fundit të Adnan Januzajt se ai është belg dhe ndihet i tillë, ka pasur reagime të shumta./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Haxhi Krasniqi: Adnani është i joni, reagon Januzaj
Haxhi Krasniqi: Adnani është i joni, reagon Januzaj
https://2.bp.blogspot.com/-530aJZOTNVk/WzZm-hSJSuI/AAAAAAAAWRs/alO8ottP_3AoceNfE7j9GQA7z2bTHPj1ACLcBGAs/s640/auto_34e1530265611.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-530aJZOTNVk/WzZm-hSJSuI/AAAAAAAAWRs/alO8ottP_3AoceNfE7j9GQA7z2bTHPj1ACLcBGAs/s72-c/auto_34e1530265611.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/haxhi-krasniqi-adnani-eshte-i-joni.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/haxhi-krasniqi-adnani-eshte-i-joni.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy