NEGOCIATAT: Mosmarrëveshje mes ministrave të Jashtëm të BE, hiqet nga rendi i ditës Shqipëria dhe Maqedonia

Mbledhja e ministrave të Jashtëm të BE-së në Luksemburg, nuk ka shqyrtuar çështjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë.

Mosmarrëveshjet midis përfaqësuesve të vendeve, sollën përplasje gjatë takimit duke bërë që tema e integrimit të Ballkanit Perëndimor të shtyhej nga rendi i ditës.

Mësohet, se çështja e negociatave nuk është shqyrtuar në mbledhje.

Ndërkohë, vendimi i plotë mbi negociatat pritet në datën 28 qershor ku vendet anëtare do të votojnë mbi rrugën europiane të Shqipërisë dhe Maqedoisë./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10320,Camëri,131,Editorial,2328,Ekonomi,602,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1674,Iliridë,327,Kosovë,3048,Kulture,811,Luginë,71,Moti,2,Politik,2083,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,613,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: NEGOCIATAT: Mosmarrëveshje mes ministrave të Jashtëm të BE, hiqet nga rendi i ditës Shqipëria dhe Maqedonia
NEGOCIATAT: Mosmarrëveshje mes ministrave të Jashtëm të BE, hiqet nga rendi i ditës Shqipëria dhe Maqedonia
https://4.bp.blogspot.com/-Rk0FXZ5iHhU/WzJUElNJ8AI/AAAAAAAAWKw/erC4-OKEcrsVn2GE8UbnCTo7WeONrr0TgCLcBGAs/s640/db2e9f10-7550-11e8-a76b-9fe89e841943-905x395.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Rk0FXZ5iHhU/WzJUElNJ8AI/AAAAAAAAWKw/erC4-OKEcrsVn2GE8UbnCTo7WeONrr0TgCLcBGAs/s72-c/db2e9f10-7550-11e8-a76b-9fe89e841943-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/negociatat-mosmarreveshje-mes.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/negociatat-mosmarreveshje-mes.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy