Shqiponja bëhet modë, futbollisti arab feston si Xhaka e Shaqiri (Video)

Festimi me shqiponjë nga Xhaka e Shaqiri solli shumë polemika, por nga ana tjetër është kthyer edhe në modë. Në ndeshjen e sotme mes Arabisë Saudite dhe Egjiptit, futbollisti arab Salem Al Dausari tërhoqi vëmendjen me veprimin që bëri.

Pasi shënoi golin në sekondat e fundit duke i dhënë fitoren Arabisë Sausite, Al Dausari kryqëzoi duart dhe bëri shqiponjën për të festuar fitoren që i dha 3 pikët e para skuadrës së tij.

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqiponja bëhet modë, futbollisti arab feston si Xhaka e Shaqiri (Video)
Shqiponja bëhet modë, futbollisti arab feston si Xhaka e Shaqiri (Video)
https://3.bp.blogspot.com/-m6GUpsEFIus/WzE57IIIeRI/AAAAAAAAWJI/rEZBfw9Sca4tdx1ZsETMjpu6xIJy-VtzgCLcBGAs/s640/-640-0-5b312f03d2d24.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-m6GUpsEFIus/WzE57IIIeRI/AAAAAAAAWJI/rEZBfw9Sca4tdx1ZsETMjpu6xIJy-VtzgCLcBGAs/s72-c/-640-0-5b312f03d2d24.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/shqiponja-behet-mode-futbollisti-arab.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/06/shqiponja-behet-mode-futbollisti-arab.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy