Berisha tregon se si po ndëshkohen kosovarët në Shqipëri


Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka shkruar në Facebook se në Shqipëri, kosovarët po ndëshkohen nga Policia e vendit me diferencim nga shtetasit shqiptarë.

Ai e ka shpërndarë një mesazh dhe një video të qytetarit dixhital.

“Narkopolicia ndëshkim me diferencim ndaj vizitorëve nga Kosova! Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital – Ja si gjobiten kosovarët në Shqipëri por jo dhe veturat me targa shqiptare”, shkruan Berisha.

Berisha këto komente i bëri pasi shpërndau një video ku shihet se u janë vënë bllokada në rrota automjeteve me targa kosovare./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11565,Camëri,133,Editorial,2633,Ekonomi,718,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1836,Iliridë,381,Kosovë,3535,Kulture,929,Luginë,78,Moti,2,Politik,2338,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,683,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Berisha tregon se si po ndëshkohen kosovarët në Shqipëri
Berisha tregon se si po ndëshkohen kosovarët në Shqipëri
https://2.bp.blogspot.com/-EUnfnUN226k/W1y_9S7P8-I/AAAAAAAAXFg/XkHln52o_QIycbRRGytxcpl1dx0cJGXoACLcBGAs/s640/auto_sali-berisha11532725601-640x448.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-EUnfnUN226k/W1y_9S7P8-I/AAAAAAAAXFg/XkHln52o_QIycbRRGytxcpl1dx0cJGXoACLcBGAs/s72-c/auto_sali-berisha11532725601-640x448.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/berisha-tregon-se-si-po-ndeshkohen.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/berisha-tregon-se-si-po-ndeshkohen.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy