Ministrja Reshitaj me plis në kokë, bën simbolin e shqiponjës në Toronto të Kanadasë


Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj ka ca ditë që po qëndron në Toronto të Kanadasë.

Arsyeja kryesore që ajo ka shkuar atje është një dasmë e një familjeje shqiptare, shkruan lajmi.net

”Arsyeja kryesore e ardhjes sime ne Toronto ishte kjo dasmë e veçantë e nje familjeje shqiptare që une e respektoj. Falenderoj diasporën tonë ne Kanada për mikëpritjen dhe respektin që më bënë”, ka shkruar ajo pranë disa imazheve të postuara në llogarinë e saj në Facebook.

Në njërën prej tyre ajo shihet me plis në kokë duke e bërë simbolin e shqiponjës./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11565,Camëri,133,Editorial,2633,Ekonomi,718,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1836,Iliridë,381,Kosovë,3535,Kulture,929,Luginë,78,Moti,2,Politik,2338,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,683,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ministrja Reshitaj me plis në kokë, bën simbolin e shqiponjës në Toronto të Kanadasë
Ministrja Reshitaj me plis në kokë, bën simbolin e shqiponjës në Toronto të Kanadasë
https://3.bp.blogspot.com/-a1Ar7ERp2Pk/W1nvbVu8zYI/AAAAAAAAW-U/n0_a7PxEMXUgpJdyZvwKKS55V12zTTg_ACLcBGAs/s640/Screenshot_24-6-650x358-640x352.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-a1Ar7ERp2Pk/W1nvbVu8zYI/AAAAAAAAW-U/n0_a7PxEMXUgpJdyZvwKKS55V12zTTg_ACLcBGAs/s72-c/Screenshot_24-6-650x358-640x352.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/ministrja-reshitaj-me-plis-ne-koke-ben.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/ministrja-reshitaj-me-plis-ne-koke-ben.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy