Sela porosi Zaevit: Nuk shitemi!


Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela deklaroi nga Struga se partia që drejton është një zë i fuqishëm i shqiptarëve në Maqedoni dhe se nuk toleron shitjen për pushtet dhe manipulimet që po bëhen me partitë shqiptare. Ai këtë e theksoi mbrëmë në Strugë gjatë hapjes së zyrave të ASH-së.

Ai theksoi se ASH nuk shitet për pushtet dhe për poste minitrore ashtu si një pjesë e partive të tjera shqiptare.

“Aleanca nuk shitet për pushtet, por do të jetë zëri i fortê i shqiptarëve të Maqedonisë dhe më gjerê, ne sipas sondazheve jemi të parët si parti, do të jemi fituesit e zgjedhjeve të ardhshme parlamentare. Nuk do të lejojmë Zaevin dhe BDI-në të luaj me identitetin tonë kombëtar.Edhe shumë 27 prille të ndodhin ne përsëri do të jemi për mbrojtjen e identitetit tonë, sepse jemi autokton në vendin tonê, jemi shqiptar,Zaevi tenton qê shqiptarët ti quaj maqedonas dhe identitetin e tij ta ruaj”, tha Ziadin Sela. (INA)/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Sela porosi Zaevit: Nuk shitemi!
Sela porosi Zaevit: Nuk shitemi!
Sela porosi Zaevit: Nuk shitemi!
https://1.bp.blogspot.com/-nKLGQXa95Ok/W2CR3JqxdhI/AAAAAAAAXNE/4bI2LLN9EkgtTW5AVg_ZKBqPbjwCBSqUQCLcBGAs/s640/sela-2-1024x498.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-nKLGQXa95Ok/W2CR3JqxdhI/AAAAAAAAXNE/4bI2LLN9EkgtTW5AVg_ZKBqPbjwCBSqUQCLcBGAs/s72-c/sela-2-1024x498.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/sela-porosi-zaevit-nuk-shitemi.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/sela-porosi-zaevit-nuk-shitemi.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy