Shaqiri takohet me tifozët dhe nënshkruan në flamurin e Shqipërisë, sonte debutimi i tij me Liverpoolin


Në stërvitjen e fundit me ekipin para ndeshjes me Manchester Unitedin, Xherdan Xherdan Shaqiri ka kryer pushimet pas kampionatit botëror Rusia 2018.

Ylli nga Kosova menjëherë iu ka bashkuar Liverpoolit në stërvitje në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gjilanasi është pritur shumë mirë nga tifozët e The Reds të cilët po presin shpërthimin nga ai.

Faqja zyrtare e Liverpoolit ka shkruar se Shaqiri pritet ta bëjë debutimin e tij në ndeshjen ndaj Manchester United.

Por në stërvitjen e fundit para ndeshjes me Unitedin, Xherdani është takuar me tifozë shqiptarë të Liverpoolit.

Disa tifozë shqiptarë kanë ndjekur stërvitjen e Liverpoolit, ndërsa pas përfundimit të saj Xherdani është afruar t’i përshëndesë.
Nuk kanë munguar fotot e Xherdanit me tifozët shqiptarë, ndërsa ai nuk ka hezituar të jap nënshkrimin e tij në flamurin kuq e zi të shqiptarëve./ZgjohuShqiptar.infoKOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shaqiri takohet me tifozët dhe nënshkruan në flamurin e Shqipërisë, sonte debutimi i tij me Liverpoolin
Shaqiri takohet me tifozët dhe nënshkruan në flamurin e Shqipërisë, sonte debutimi i tij me Liverpoolin
https://2.bp.blogspot.com/-IQSSr8hb9j4/W1y5_n7Mp-I/AAAAAAAAXE4/asU1UvuZNogxCkFmduff2mBDAJVHyfgmgCLcBGAs/s640/screenshot-6_1532777887-9006417.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-IQSSr8hb9j4/W1y5_n7Mp-I/AAAAAAAAXE4/asU1UvuZNogxCkFmduff2mBDAJVHyfgmgCLcBGAs/s72-c/screenshot-6_1532777887-9006417.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/shaqiri-takohet-me-tifozet-dhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/shaqiri-takohet-me-tifozet-dhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy