“Shtrigat e Ballkanit” – Turqia dhe Serbia, synojnë rikthimin e tyre strategjikë në Kosovë


GJERGJ DEDAJ TËRHEQ PARALELE MES TURQISË DHE SERBISË

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj ka vazhduar me deklarimet e tij kundër Serbisë, të cilën kësaj here e ka krahasuar edhe me Turqinë.

“Shtrigat e Ballkanit”, e ka titulluar postimin e tij Dedaj.

“Turqia dhe Serbia, synojnë rikthimin e tyre strategjikë në Kosovë, secila përmes emisarëve të tyre, të mbetur nën rrënjët e sundimit shekullor dhe mbetjet e këtyre sundimtarëve të ndyrë, të cilët duhet të çrrënjosen nga Kosova dhe trojet e Gjergj Kastriotit!”, ka shkruar Dedaj në llogarinë e tij në Facebook./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Shtrigat e Ballkanit” – Turqia dhe Serbia, synojnë rikthimin e tyre strategjikë në Kosovë
“Shtrigat e Ballkanit” – Turqia dhe Serbia, synojnë rikthimin e tyre strategjikë në Kosovë
https://3.bp.blogspot.com/-ZD2FI2Ww_Ks/W18XJNBWywI/AAAAAAAAXJg/aC-fj5yFcug6H48bVeumW7kL8nkzpD-RQCLcBGAs/s640/Screenshot_242-640x371.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ZD2FI2Ww_Ks/W18XJNBWywI/AAAAAAAAXJg/aC-fj5yFcug6H48bVeumW7kL8nkzpD-RQCLcBGAs/s72-c/Screenshot_242-640x371.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/shtrigat-e-ballkanit-turqia-dhe-serbia.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/shtrigat-e-ballkanit-turqia-dhe-serbia.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy