Sulmuesi i kombëtares nuk i ndahet golit dhe shqiponjës (VIDEO)


Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Azdren Llullaku duket se ka gjetur veten në kampionatin rumun.

Pas ndeshjes së parë të fituar ndaj Steaua Bukureshtit, duke shënuar një gol me vlera dhe festuar me shqiponjën, ai sot ka përsëritur gjithçka, edhe pse këtë herë duke i sjellë vetëm një pikë skuadrës së tij Astrës.

Llullaku barazoi ndeshjen me një 11-të metërsh në minutën e 80-të.

Ai realizoi nga pika e bardhë dhe festuar më pas sërish me simbolin kombëtar, shqiponjën…/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10344,Camëri,131,Editorial,2333,Ekonomi,604,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1678,Iliridë,330,Kosovë,3058,Kulture,814,Luginë,71,Moti,2,Politik,2085,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,614,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Sulmuesi i kombëtares nuk i ndahet golit dhe shqiponjës (VIDEO)
Sulmuesi i kombëtares nuk i ndahet golit dhe shqiponjës (VIDEO)
https://4.bp.blogspot.com/-CEwrZz_T-XQ/W14epiRWvvI/AAAAAAAAXJU/q9OPeLfAInQOcbK0_I1YbgefiEm28ORgQCLcBGAs/s640/shqipojna.png
https://4.bp.blogspot.com/-CEwrZz_T-XQ/W14epiRWvvI/AAAAAAAAXJU/q9OPeLfAInQOcbK0_I1YbgefiEm28ORgQCLcBGAs/s72-c/shqipojna.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/sulmuesi-i-kombetares-nuk-i-ndahet_29.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/07/sulmuesi-i-kombetares-nuk-i-ndahet_29.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy