FOTOT: Vazhdon fushata me zjarrvënie kundër investimeve të Bashkisë së Tiranës

Pas dy zjarrvënieve të qëllimshme në dy prej çerdheve të Tiranës, fushata e zjarrvënieve kundër investimeve të Bashkisë së Tiranës vijoi edhe sot, duke hedhur dyshime të forta se mund të jetë e organizuar.

Në zonën e “21 Dhjetorit”, persona të paidentifikuar i vunë flakën sot dy konteinerëve mbetjesh të Eco Tiranës, ndërkohë që zjarrfikësit ndërhynë menjëherë duke shuar zjarrin.

Një tjetër zjarr u shua menjëherë nga punonjësit e zjarrfikëses edhe në qendër të Tiranës, te lulishtja pranë Sahatit. Të dyja rastet janë neutralizuar pa dëme dhe në kohë rekord.

Megjithatë, dyshimet se këto zjarrvënie mund të jenë pjesë e një fushate për të krijuar panik në kryeqytet janë reale.

Për zjarrvëniet në të dyja çerdhet, Partia Demokratike ka reaguar menjëherë, duke habitur gjithkënd për shpejtësinë me të cilën akuzoi Bashkinë e Tiranës, pa pritur ende fjalën e policisë dhe ekspertëve zjarrfikës, apo përfundimin e hetimeve të prokurorisë, e cila tanimë po heton për të gjetur autorët.

l.h/ dita/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11394,Camëri,133,Editorial,2608,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1819,Iliridë,376,Kosovë,3447,Kulture,920,Luginë,77,Moti,2,Politik,2306,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,560,Video,673,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: FOTOT: Vazhdon fushata me zjarrvënie kundër investimeve të Bashkisë së Tiranës
FOTOT: Vazhdon fushata me zjarrvënie kundër investimeve të Bashkisë së Tiranës
https://1.bp.blogspot.com/-E4Y791s5AlY/W38qfIFlwRI/AAAAAAAAXvk/ESOxDgU197MDqtVtG98V4S7tpikriiTjACLcBGAs/s640/IMG-20180823-WA0005-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-E4Y791s5AlY/W38qfIFlwRI/AAAAAAAAXvk/ESOxDgU197MDqtVtG98V4S7tpikriiTjACLcBGAs/s72-c/IMG-20180823-WA0005-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/08/fotot-vazhdon-fushata-me-zjarrvenie.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/08/fotot-vazhdon-fushata-me-zjarrvenie.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy