Gjuriq: Nëse ka zgjidhje për Kosovën, atëherë serbët do të kenë më shumë territor

Nëse do të ketë zgjidhje të problemit të Kosovës, atëherë Serbia dhe serbët do të kenë më shumë territor, para dhe të drejta.

Kështu thotë për të përditshmen serbe Politika, Marko Gjuriq, drejtori i ashtuquajturës Zyrës për Kosovë, transmeton Telegrafi.


“Nëse do të ketë zgjidhje të problemit të Kosovës, atëherë Serbia dhe serbët do të kenë më shumë territor, para dhe të drejta. Kjo do të përmirësojë pozitën e tyre aktuale”, thotë Gjuriq. /Telegrafi//ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Gjuriq: Nëse ka zgjidhje për Kosovën, atëherë serbët do të kenë më shumë territor
Gjuriq: Nëse ka zgjidhje për Kosovën, atëherë serbët do të kenë më shumë territor
https://2.bp.blogspot.com/-LV8PQb9BsMI/W3nMmLDW5qI/AAAAAAAAXko/8UbzP_AhjWUgSI2B6xUXyZhUmN5nJjcqACLcBGAs/s640/Marko-Gjuriq-480x300-780x439.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-LV8PQb9BsMI/W3nMmLDW5qI/AAAAAAAAXko/8UbzP_AhjWUgSI2B6xUXyZhUmN5nJjcqACLcBGAs/s72-c/Marko-Gjuriq-480x300-780x439.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/08/gjuriq-nese-ka-zgjidhje-per-kosoven.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/08/gjuriq-nese-ka-zgjidhje-per-kosoven.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy