Socialistët e Serbisë: Shqipëria e Madhe është këtu

Partia Demokratike e Serbisë (DSS) ishte e painformuar kur Kosova po digjej në vitin 2004 dhe tani nuk është në dijeni të faktit se Shqipëria e Madhe është atje dhe duhet të ballafaqohet me shpëtimin e gjithçkaje që mund të shpëtohet

Kështu thonë nga Lëvizja Socialiste të Serbisë.

Kjo lëvizje reagoi ndaj deklaratës së DSS -së duke thënë se nuk kishte dëshmi më të besueshme për politikat e pabesa të Presidentit të Republikës dhe të Qeverisë së Serbisë nga deklarata e ministrit të Mbrojtjes Aleksandar Vulin se “duhet të krijohet një demarkacion i qartë dhe i dallueshëm midis nesh dhe Shqipërisë së Madhe”./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Socialistët e Serbisë: Shqipëria e Madhe është këtu
Socialistët e Serbisë: Shqipëria e Madhe është këtu
https://3.bp.blogspot.com/-G9rAvFmvik4/W4B490DddLI/AAAAAAAAX0k/Katkm045iIQNEO5vCZzJxF7yj_KYpZr9gCLcBGAs/s640/shqiperia-etnike-770x433-1200x630-640x336.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-G9rAvFmvik4/W4B490DddLI/AAAAAAAAX0k/Katkm045iIQNEO5vCZzJxF7yj_KYpZr9gCLcBGAs/s72-c/shqiperia-etnike-770x433-1200x630-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/08/socialistet-e-serbise-shqiperia-e-madhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/08/socialistet-e-serbise-shqiperia-e-madhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy