Deputetja shqiptare: Në gjimnazet e Tiranës gjendet më shpejt hashashi sesa shkumësi

Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, ka folur mëngjesin e sotshëm në lidhje me jetën studentore dhe me studentët e gjimnazeve të Tiranës.

Sipas deputetes së re në moshë, në gjimnazet tona gjen më shpejt cigaren e hashasahit sesa shkumësat.

Në emisionin “Ditë e Re”, Mehmetaj u shpreh:

Në një gjimnaz të Tiranës apo dhe në ato të rretheve ti mund të gjesh cigaren e hashashit më shpejt sesa mund të gjesh një shkumës.
Kjo tregon që ka arritur në një pikë që duhet ndërhyrje e menjëhershme ose i gjithë brezi jonë do të marrë për keq.
Duhet të jetë policia, prokuroria, ministria e arsimit, psikologët, duhet të jenë prindërit, duhet të ketë një reagim të menjëhershëm mbi këtë fenomen”./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11484,Camëri,133,Editorial,2627,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,377,Kosovë,3491,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2323,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Deputetja shqiptare: Në gjimnazet e Tiranës gjendet më shpejt hashashi sesa shkumësi
Deputetja shqiptare: Në gjimnazet e Tiranës gjendet më shpejt hashashi sesa shkumësi
https://4.bp.blogspot.com/-2n5rwVtDML8/W65Ze8G_JdI/AAAAAAAAY9I/09MbxEeOmUQmRgfjLLfbgacufog9-zzawCLcBGAs/s640/Screenshot_588.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-2n5rwVtDML8/W65Ze8G_JdI/AAAAAAAAY9I/09MbxEeOmUQmRgfjLLfbgacufog9-zzawCLcBGAs/s72-c/Screenshot_588.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/deputetja-shqiptare-ne-gjimnazet-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/deputetja-shqiptare-ne-gjimnazet-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy