Marin Mema: Dialogohet me Serbinë dhe askush nuk flet për ekzistencën e Sanxhakut të Pazarit të Ri

Gazetari Marin Mema i ftuar në Ora News është shprehur se me serbët gjithmonë diskutojmë Medvegjë, Bujanoc, Preshevë, por askush për Sanxhakun e Pazarit të Ri ku ka rreth 300 mijë shqiptarë.

Sipas tij këto diskutime janë anashkaluar, ndoshta dhe qëllimisht.

Ulemi dhe diskutojmë gjithmonë me serbët, diskutojmë Medvegjë, Bujanoc, Preshevë. Këtu mbyllet filmi. Askush nuk përmend ekzistencën e Sanxhakut të Pazarit të Ri që ka mbi 300 mijë shqiptarë pavarësisht se janë deklaruar myslimanë.”/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10298,Camëri,131,Editorial,2326,Ekonomi,600,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1673,Iliridë,326,Kosovë,3042,Kulture,810,Luginë,71,Moti,2,Politik,2077,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,612,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Marin Mema: Dialogohet me Serbinë dhe askush nuk flet për ekzistencën e Sanxhakut të Pazarit të Ri
Marin Mema: Dialogohet me Serbinë dhe askush nuk flet për ekzistencën e Sanxhakut të Pazarit të Ri
https://2.bp.blogspot.com/-ZJUR5GBc-hs/W427M2h8TZI/AAAAAAAAYD0/BeBTqR2GBYAb2ljEhqyGsCgd18-mA5h6QCLcBGAs/s640/marin-mema-640x358.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-ZJUR5GBc-hs/W427M2h8TZI/AAAAAAAAYD0/BeBTqR2GBYAb2ljEhqyGsCgd18-mA5h6QCLcBGAs/s72-c/marin-mema-640x358.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/marin-mema-dialogohet-me-serbine-dhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/marin-mema-dialogohet-me-serbine-dhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy