Ngjela: Arrestime të menjëhershme pas ngritjes së SPAK në dhjetor

Spartak Ngjela argumenton se vettingu politik i kërkuar nga opozita është një ligj krejtësisht i panevojshëm.

Në studion e “Open”, Ngjela tha se: “SPAK dhe BKH përfundojnë në dhjetor”.

“Atëherë për çfarë duhen këto të tjerat. Nëse bëhet SPAK dhe BKH arrestimi është si puna e grimit, i menjëhershëm” – shtoi ai.

Sipas Ngjelës nga të dyja palët po tentohet “grusht shteti” kundër SPAK dhe BKH, duke kërkuar destabilitet e duke bërë thirrje për kryengritje dhe revolta.

“Kanë nxjerrë një ligj të pazbatueshëm që kërkojnë që të mos shkojnë në parlament, duan destibalizim që të mos bëhet SPAK dhe BKH”, u shpreh Ngjela./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11484,Camëri,133,Editorial,2627,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,377,Kosovë,3491,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2323,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ngjela: Arrestime të menjëhershme pas ngritjes së SPAK në dhjetor
Ngjela: Arrestime të menjëhershme pas ngritjes së SPAK në dhjetor
https://2.bp.blogspot.com/-Dfkvy8McBGs/W65GU9saHYI/AAAAAAAAY78/UH5eHlkR1JUejIBcjhmMQxR22p82NGrDACLcBGAs/s640/ngjela-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-Dfkvy8McBGs/W65GU9saHYI/AAAAAAAAY78/UH5eHlkR1JUejIBcjhmMQxR22p82NGrDACLcBGAs/s72-c/ngjela-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/ngjela-arrestime-te-menjehershme-pas.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/ngjela-arrestime-te-menjehershme-pas.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy