Shpresat japin spektakël/ Itali-Shqipëri, 3 gola në shtesë

Pas humbjes me Spanjën, Shpresat e Shqipërisë kanë marrë një tjetër humbje, këtë herë 3-1 nga Italia.

Edhe lojtarët e drejtuar nga trajneri Bushi zhvilluan një ndeshje të kënaqshme, sërish nuk mundën të merrnin një rezultat pozitiv nga kjo miqësore e vështirë.

Italianët kaluan në avantazh në pjesën e me Dimarco-n dhe deri në mbyllje të kohës së rregullt ky rezultat nuk ndryshoi.

Kur të gjithë menduan se ndeshja u mbyll 1-0, në 4 minutat e shtesës u realizuan edhe 3 gola të tjerë. Vrioni barazoi për Shqipërinë, duke realizuar një gol të bukur, por Italia gjeti forca dhe brenda 2 minutave të mbetura realizoi edhe 2 gola të tjerë./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11394,Camëri,133,Editorial,2608,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1819,Iliridë,376,Kosovë,3447,Kulture,920,Luginë,77,Moti,2,Politik,2306,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,560,Video,673,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shpresat japin spektakël/ Itali-Shqipëri, 3 gola në shtesë
Shpresat japin spektakël/ Itali-Shqipëri, 3 gola në shtesë
https://3.bp.blogspot.com/-aU4WYkeoewo/W5jPXSbRX0I/AAAAAAAAYTg/wrUrCHo-s1Abb1TVqEXtsUh5BvlstgtdwCLcBGAs/s640/1536697517_vrioni.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-aU4WYkeoewo/W5jPXSbRX0I/AAAAAAAAYTg/wrUrCHo-s1Abb1TVqEXtsUh5BvlstgtdwCLcBGAs/s72-c/1536697517_vrioni.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/shpresat-japin-spektakel-itali-shqiperi.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/shpresat-japin-spektakel-itali-shqiperi.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy