Shqiponja fluturon në Spanjë, Ramos feston me simbolin kuqezi (Video)

Spanja e Luis Enriques fitoi 6-0 ndaj Kroacisë në Ligën e Kombeve, por ajo që ra në sy në takimin e zhvilluar në Elçe ishte festimi i golit nga ana e Sergio Ramos.

Kapiteni i Spanjës, pasi dërgoi topin në rrjetë me kokë, i tregoi kamerës shqiponjën.

Tre gola në pjesën e parë dhe po kaq në 45 minutat e dytë bënë që Kroacia të largohet me kokën ulur nga Spanja.

Ndërkohë në ndeshjet e tjera të Ligës së Kombeve këtë të martë, bie në sy fitorja e pastër 0-3 e Belgjikës ndaj Islandës, si dhe fitorja minimale e Bosnjës ndaj Austrisë, me golin e vetëm të shënuar nga Dzeko./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10298,Camëri,131,Editorial,2326,Ekonomi,600,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1673,Iliridë,326,Kosovë,3042,Kulture,810,Luginë,71,Moti,2,Politik,2077,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,612,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqiponja fluturon në Spanjë, Ramos feston me simbolin kuqezi (Video)
Shqiponja fluturon në Spanjë, Ramos feston me simbolin kuqezi (Video)
https://2.bp.blogspot.com/-ObXPOYwdwCg/W5lT4YRZg5I/AAAAAAAAYV0/Bdlv96cgQlgQWqHCwPftvN1Ss31NgK2zgCLcBGAs/s640/sergio-ramos-800x450.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-ObXPOYwdwCg/W5lT4YRZg5I/AAAAAAAAYV0/Bdlv96cgQlgQWqHCwPftvN1Ss31NgK2zgCLcBGAs/s72-c/sergio-ramos-800x450.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/shqiponja-fluturon-ne-spanje-ramos.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/shqiponja-fluturon-ne-spanje-ramos.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy