Si shitet droga në gjimnazet e Tiranës (video)

E dhimbshme dhe e vërtetë. Nxënësit e gjimnazeve konsumojnë drogë. Nuk është lajm i ri, por kur sheh se si veprohet, realiteti bëhet krejt i prekshëm.

Emisioni “Stop” ka kryer një investigim në disa nga shkollat e mesme të Tiranës, aty ku lëndët narkotike shiten e blihen në mes të ditës fare lirisht.

Në gjimnazet “Partizani”, “Sinan Tafaj”, “Ibrahim Rrugova” në Kamëz, “Besnik Sykja” e “Petro Nini Luarasi” është më lehtë të gjesh hashash se çdo gjë tjetër. Madje ka raste kur dozat e narkotikëve hidhen nga dritaret e klasave.

Kamera e emisionit “Stop” shfaqi me zë dhe figurë sesa lehtë mund të blihet hashashi nga nxënësit e shkollave të mesme në kryeqytet./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11484,Camëri,133,Editorial,2627,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,377,Kosovë,3491,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2323,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Si shitet droga në gjimnazet e Tiranës (video)
Si shitet droga në gjimnazet e Tiranës (video)
https://1.bp.blogspot.com/-Ft79CBHRjO4/W6t6si_OkrI/AAAAAAAAYz8/qQAqNW5yk0wiAMBEVJEKTtiKfPQ5s5_TQCLcBGAs/s640/2-71-770x433-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Ft79CBHRjO4/W6t6si_OkrI/AAAAAAAAYz8/qQAqNW5yk0wiAMBEVJEKTtiKfPQ5s5_TQCLcBGAs/s72-c/2-71-770x433-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/si-shitet-droga-ne-gjimnazet-e-tiranes.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/si-shitet-droga-ne-gjimnazet-e-tiranes.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy