Thesaret e fshehura të Shqipërisë mbërrijnë në Peshtan

Vrapues profesionistë nga shumë vende të botës nën logon “Thesaret e fshehura të Shqipërisë” arritën ditën e djeshme në Peshtan. Xavi nga Spanja ishte fitues i turit nga Buzi në Peshtan. Në vend të dytë ishte Vincent Riviore nga Franca dhe në vend të tretë Micheal Traub nga SHBA.

Vrapuesit do të akomodohen në Peshtan në shtëpitë e banorëve dhe nesër do të vazhdojnë rrugëtimin në zemër të Zagories, duke vazhduar më pas në Libohovë Mesopotoam deri në Butrint.

Këtë vit në Tepelenë ka patur një numër relativisht të lartë turistësh, krahasuar kjo me një vit më parë, të cilët kanë qenë kryesisht sportistë të apasionuar pas ngjitjeve në mal, ecjeve në shtigje të vjetra.

Gjithashtu nuk kanë munguar as grupe të ndryshme, familjarë që kanë zgjedhur pushimet në fshatrat e Kurveleshit, apo zonës së rrëzës në Peshtan./ ata/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11438,Camëri,133,Editorial,2616,Ekonomi,709,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1826,Iliridë,377,Kosovë,3471,Kulture,925,Luginë,77,Moti,2,Politik,2314,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,561,Video,678,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Thesaret e fshehura të Shqipërisë mbërrijnë në Peshtan
Thesaret e fshehura të Shqipërisë mbërrijnë në Peshtan
https://3.bp.blogspot.com/-ZtA412-CA3k/W5lmBKbIfuI/AAAAAAAAYXE/lOLfkOyKKBsd4H1bcWQre2G1iaCwZZ3ZgCLcBGAs/s320/Screenshot_132-640x368.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ZtA412-CA3k/W5lmBKbIfuI/AAAAAAAAYXE/lOLfkOyKKBsd4H1bcWQre2G1iaCwZZ3ZgCLcBGAs/s72-c/Screenshot_132-640x368.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/thesaret-e-fshehura-te-shqiperise.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/thesaret-e-fshehura-te-shqiperise.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy