Ushtria Shqiptare dhe e Kosovës zbarkojnë në Mitrovicë, çfarë po ndodh në qytetin e kontestuar

Një grup i forcave të armatosura të Republikës së Shqipërisë gjenden në këto momente në territorin e Kosovës duke u stërvitur me Forcat e Reagimit të Shpejt të FSK-së.

Bëhet fjalë për Beretat Blu të Shqipërisë, të cilët ndodhen në Mitrovicë duke improvizuar reagimin në rast të një situate emergjente në zonë, raporton Albeu.com.

Kjo stërvitje ka marrë shumë vëmendje nisur edhe nga zhvillimet më të fundit, ku presidenti Hashim Thaçi ka ndërmarrë një nismë personale për të ndryshuar kufijtë e Kosovës përmes një marrëveshjeje me Serbinë.</ZgjohuShqiptar.info362557362558362560362561362562

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11531,Camëri,133,Editorial,2631,Ekonomi,714,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1834,Iliridë,381,Kosovë,3513,Kulture,928,Luginë,78,Moti,2,Politik,2334,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,681,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ushtria Shqiptare dhe e Kosovës zbarkojnë në Mitrovicë, çfarë po ndodh në qytetin e kontestuar
Ushtria Shqiptare dhe e Kosovës zbarkojnë në Mitrovicë, çfarë po ndodh në qytetin e kontestuar
https://1.bp.blogspot.com/-1cXA6q8_Mn0/W65H8P00KbI/AAAAAAAAY8I/DwXjicF3pHA7570uDgkXPSdIoSyXecWrQCLcBGAs/s640/ushtria-nato-shqiperia-20-1024x683%2B%25281%2529.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-1cXA6q8_Mn0/W65H8P00KbI/AAAAAAAAY8I/DwXjicF3pHA7570uDgkXPSdIoSyXecWrQCLcBGAs/s72-c/ushtria-nato-shqiperia-20-1024x683%2B%25281%2529.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/ushtria-shqiptare-dhe-e-kosoves.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/ushtria-shqiptare-dhe-e-kosoves.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy