Llista të rrejshme të të “shiturve” te greku synojnë të dyshojmë njëri-tjetri

Nga Kim Mehmeti

Ata që botojnë lista të rrejshme të të “shiturve” te greku, kryesisht janë o gazetarë që duan ta mbulojnë vetveten e të na çojnë të gjithëve të dyshojmë te njëri tjetri, o pushtetarë që bëjnë çmos që të mos shihet se e keqja jonë nuk vjen gjithaq nga gazetarët dhe intelektualët e paguar nga të huajt, por nga pushtetarët tanë që i paguajmë ne, por punojnë për të huajt!

Andaj mos e harroni kurrë batutën për babën i cili, kur i biri e pyet se ç’punë bëjnë dhe çka shesin politikanët shqiptarë, të cilët aq shpejtë dhe aq shumë pasurohen, ai i përgjigjet: “Ata bir e shesin më të shtrenjtën dhe më të vlefshmen që kemi – atdheun dhe interesat e popullit!”, i cili baba është dashur t’i sqarojë të birit se, nuk duhet pasur zili pasanikët e tillë, ngaqë ata, përjetë do i shoqërojë mallkimin më i rëndë: ai i popullit dhe i lotëve të varfanjakëve!”/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Llista të rrejshme të të “shiturve” te greku synojnë të dyshojmë njëri-tjetri
Llista të rrejshme të të “shiturve” te greku synojnë të dyshojmë njëri-tjetri
https://4.bp.blogspot.com/-gU5-2VEIyPQ/W9NbTUxuCMI/AAAAAAAAaGI/OzgSoi1ttz0aKSA6HpIIVPmPWYnqW4m8QCLcBGAs/s640/378958_10150447250157141_862548431_n-730x480.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-gU5-2VEIyPQ/W9NbTUxuCMI/AAAAAAAAaGI/OzgSoi1ttz0aKSA6HpIIVPmPWYnqW4m8QCLcBGAs/s72-c/378958_10150447250157141_862548431_n-730x480.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/llista-te-rrejshme-te-te-shiturve-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/llista-te-rrejshme-te-te-shiturve-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy