Soji më i keq i katundarëve, janë ata që kur erdhën në Tiranë…

Nga Urim Bajrami

Ata janë soji më i keq i katundarëve.

Ata që, kur erdhën në Tiranë, kuptuan se kishte femra më të bukura se gruaja që kishin njohur në fshat dhe që e kishin zgjedhur si shoqen e jetës.

Ndaj e ndanë, e lanë më fëmijët e tyre adoleshentë dhe u martuan me adoleshente…

Ata që, kur erdhën në Tiranë kuptuan se, pa iu lëpirë dikujt me pushtet nuk do të ecin dot në jetë…

Dhe ia dolën. Tani kanë vila, makina të shtrenjta dhe miliona…

Ata që, pasi erdhën në Tiranë, u divorcuan, u rimartuan dhe u pasuruan, ia mbushën mendjen vetes se ishin vetëm ata që mund t’i flisnin popullit për moral, nder e parime.

Mundësisht çdo natë, përmes televizioneve…

Ata që…etj, etj.

Janë të rrezikshëm! Janë sojsëzë!

Shënim: Edhe unë katundar jam. Por jo sojsëz!/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11438,Camëri,133,Editorial,2616,Ekonomi,709,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1826,Iliridë,377,Kosovë,3471,Kulture,925,Luginë,77,Moti,2,Politik,2314,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,561,Video,678,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Soji më i keq i katundarëve, janë ata që kur erdhën në Tiranë…
Soji më i keq i katundarëve, janë ata që kur erdhën në Tiranë…
https://4.bp.blogspot.com/-zUYWRNvi-GY/W7jrh6eVkOI/AAAAAAAAZUQ/iPxiEGBvJKg-zjzQBuzESMkR22cI4xz2gCLcBGAs/s640/tirane.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-zUYWRNvi-GY/W7jrh6eVkOI/AAAAAAAAZUQ/iPxiEGBvJKg-zjzQBuzESMkR22cI4xz2gCLcBGAs/s72-c/tirane.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/soji-me-i-keq-i-katundareve-jane-ata-qe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/soji-me-i-keq-i-katundareve-jane-ata-qe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy