Video/ “Must Do Travels”: Shqipëria, parajsa e fshehur apo zemra e Mesdheut

Shqipëria si destinacion europian i cili ka shumë për t’u zbuluar dhe për t’u eksploruar vazhdon të tërheqë vëmendjen e agjencive dhe web-siteve të huaja.

Vendi i shqiponjave po promovohet kudo në botë si një thesar që pret për t’u zbuluar dhe promovimi i saj dhe nga turistët e huaj ka bërë që vendin ynë të jetë në axhendën e vendeve turistike mjaft të pëlqyera e cila ofron një turizëm gjithëvjetor dhe të larmishëm.

Së fundmi ”Must Do Travels” komuniteti më i madh dhe një influencues i lartë i udhëtimit për promovimin e turizmit në mbarë botën ka shpërndarë një video duke treguar vendet më të bukura të Shqipërisë nga liqenet, deti dhe deri tek malet si një vend turistik plot ngjyra dhe mjaft i bukur ku ndërthuret gjelbërimi dhe natyra e qetë me majat e thepisura me bukuri të egër.

"Must Do Travels": Shqipëria, parajsa e fshehur në zemër të Mesdheut

"Must Do Travels": Shqipëria, parajsa e fshehur në zemër të MesdheutVendi i shqiponjave po promovohet kudo në botë si një thesar që pret për t'u zbuluar dhe promovimi i saj dhe nga turistët e huaj ka bërë që vendin ynë të jetë në axhendën e vendeve turistike mjaft të pëlqyera e cila ofron një turizëm gjithëvjetor dhe të larmishëm. http://ata.gov.al/2018/10/04/must-do-travels-shqiperia-parajsa-e-fshehur-apo-zemra-e-mesdheut/

Gepostet von Agjencia Telegrafike Shqiptare am Donnerstag, 4. Oktober 2018

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi citon sajtin “Must Do Travels” që shkruan: “Shqipëria është thjesht spektakolare”, ndërsa i referohet sajtit si një nga komunitetet më të mëdha të udhëtimit, që ka publikuar një video për Shqipërinë të vlerësuar si “parajsa e fshehur” dhe “zemra e Mesdheut”./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11438,Camëri,133,Editorial,2616,Ekonomi,709,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1826,Iliridë,377,Kosovë,3471,Kulture,925,Luginë,77,Moti,2,Politik,2314,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,561,Video,678,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Video/ “Must Do Travels”: Shqipëria, parajsa e fshehur apo zemra e Mesdheut
Video/ “Must Do Travels”: Shqipëria, parajsa e fshehur apo zemra e Mesdheut
https://3.bp.blogspot.com/-HjOnxrR_plc/W7eVsZGEqlI/AAAAAAAAZPo/7kT4a2ZVXDEiXq8ejqk9t7SZyrqo18YQQCLcBGAs/s640/maxresdefault-1-768x432.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-HjOnxrR_plc/W7eVsZGEqlI/AAAAAAAAZPo/7kT4a2ZVXDEiXq8ejqk9t7SZyrqo18YQQCLcBGAs/s72-c/maxresdefault-1-768x432.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/video-must-do-travels-shqiperia-parajsa.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/video-must-do-travels-shqiperia-parajsa.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy