VIDEO: Shikoni trajlerin e filmit shqiptaro-amerikan për Lazaratin

Ngjarjet e Lazaratit kanë frymëzuar regjisorin William Kaufman për të sjellë në ekranin e madh filmin me titull “The Brave”.

Lufta e një oficeri të pakorruptuar të policisë kundër mafies së hashashit që ka pushtuar një fshat në Shqipëri është tema kryesore e produksionit me skenarist Marco Balsamo.

“The Brave” është një bashkëpunim shqiptaro-amerikan, me aktorë të njohur shqiptar si Besart Kallaku, Ervin Bejleri, Salsano Rrapi, kosovarin Mensur Safqiu si dhe amerikanë e rusë; Armand Assante, Louis Mandylor, Ravshana Kurkova, Gosha Kutsenko, e Ivan Makaerivich.

Filmi, xhirimet e të cilit janë realizuar në Shqipëri dhe Bullgari, do të ketë premierën në Tiranë më 4 tetor dhe prej 5 tetorit do të shfaqet në të gjitha kinematë në Shqipëri e Kosovë./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11531,Camëri,133,Editorial,2631,Ekonomi,714,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1834,Iliridë,381,Kosovë,3513,Kulture,928,Luginë,78,Moti,2,Politik,2334,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,681,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: VIDEO: Shikoni trajlerin e filmit shqiptaro-amerikan për Lazaratin
VIDEO: Shikoni trajlerin e filmit shqiptaro-amerikan për Lazaratin
https://3.bp.blogspot.com/-NiA7oNTTJNI/W7Y44tmrQbI/AAAAAAAAZKM/K87nFp7FEvoGDeOv81L8b-BK05be8pTNgCLcBGAs/s640/vlcsnap-2018-10-03-17h46m13s46-905x395.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-NiA7oNTTJNI/W7Y44tmrQbI/AAAAAAAAZKM/K87nFp7FEvoGDeOv81L8b-BK05be8pTNgCLcBGAs/s72-c/vlcsnap-2018-10-03-17h46m13s46-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/video-shikoni-trajlerin-e-filmit.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/video-shikoni-trajlerin-e-filmit.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy