Vuçiç hedh poshtë raportimet: Me Kosovën negocioj unë, jo Tony Blair

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka hedhur poshtë raportimet se negociatat për Kosovën i zhvillon ish-kryeministri Britanik, Tony Blair.

Më parë kryetari i Partisë Popullore në Serbi, Vuk Jeremiç, ka thënë se ish-kryeministri britanik, Tony Blair, në emër të presidentit serb, Aleksandar Vuçiç, po negocion për “demarkacionin” me Kosovën.

Vuçiç tha se nuk është dhënë asnjë cent që dikush të negociojë për problemin e Kosovës në vend të tij.

“Blairi nuk negocion për asgjë, unë negocioj, dhe ky është vendim i dy palëve të pushtetit ekzekutiv – edhe i Qeverisë së Serbisë edhe i imi, që këtë ta pranoj si barrë dhe obligim. Emri im nuk është as Tony e as ndryshe, por Aleksandar”, tha Vuçiç në Moskë për televizionin serb “Pink”./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11531,Camëri,133,Editorial,2631,Ekonomi,714,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1834,Iliridë,381,Kosovë,3513,Kulture,928,Luginë,78,Moti,2,Politik,2334,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,681,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vuçiç hedh poshtë raportimet: Me Kosovën negocioj unë, jo Tony Blair
Vuçiç hedh poshtë raportimet: Me Kosovën negocioj unë, jo Tony Blair
https://4.bp.blogspot.com/-kRmLXRfs55s/W7Oo3lDpfwI/AAAAAAAAZFc/Bcvoblknnqc5qtUFewUADte3mDXQNwT0ACLcBGAs/s640/vucic_1538421553-4812084-905x395.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-kRmLXRfs55s/W7Oo3lDpfwI/AAAAAAAAZFc/Bcvoblknnqc5qtUFewUADte3mDXQNwT0ACLcBGAs/s72-c/vucic_1538421553-4812084-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/vucic-hedh-poshte-raportimet-me-kosoven.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/10/vucic-hedh-poshte-raportimet-me-kosoven.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy