Bëri shqiponjën, ushtari me origjinë shqiptare “çmend” mediat greke

Ushtari i cili përshëndeti të gjithë shqiptarët nga kufiri mes Turqisë dhe Greqisë është bërë lajm dite në vendin helen.

Një ndër televizionet më të mëdha greke, Star, i ka dedikuar një kronikë fotos së shpërndarë nga JOQ Albania.

Ky veprim me sa duket nuk u ka pëlqyer aspak grekëve, pasi djali është pjesë e ushtrisë greke.

Fotoja është bërë virale ditën e djeshme pas publikimt nga JOQ Albania, dhe ndoshta mund të cilësohet si urimi më i veçantë në “Ditën e Flamurit”./ZgjohuShqiptar.info

VIDEO:

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11484,Camëri,133,Editorial,2627,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,377,Kosovë,3491,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2323,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Bëri shqiponjën, ushtari me origjinë shqiptare “çmend” mediat greke
Bëri shqiponjën, ushtari me origjinë shqiptare “çmend” mediat greke
https://4.bp.blogspot.com/-BMiuDuASIDo/XAGfX11YUvI/AAAAAAAAbr8/C2mT0Y7r04kWjuosx3gesRd2WJb1kXMOACLcBGAs/s640/kuqezi-1-640x411.png
https://4.bp.blogspot.com/-BMiuDuASIDo/XAGfX11YUvI/AAAAAAAAbr8/C2mT0Y7r04kWjuosx3gesRd2WJb1kXMOACLcBGAs/s72-c/kuqezi-1-640x411.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/beri-shqiponjen-ushtari-me-origjine.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/beri-shqiponjen-ushtari-me-origjine.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy