Dule i shkruan Metës: Duam trupin e Kaçifas!

Keu i PBDNJ, Vangjel Dule, iu drejtua sot me një letër Presidentit të Republikës duke kërkuar impenjimin e tij edhe në cilësinë e Kryetarit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë.

Sipas njoftimit nga PBDNJ, Dule ka kërkuar përfshirjen e Metës për çështjen e Konstandinos Kaçifas dhe dorëzimin e trupit të tij për varrim.

“Çështja e dhimbjes së familjarëve, sensibilitetit të Komunitetit Grek dhe dimensioni human për të kryer ritet e përcjelljes, nuk mund të trajtohet me indifirencë burokratike dhe formalitete justifikuese” – shkruan Dule./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10419,Camëri,133,Editorial,2355,Ekonomi,609,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1688,Iliridë,332,Kosovë,3078,Kulture,821,Luginë,71,Moti,2,Politik,2097,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,538,Video,620,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Dule i shkruan Metës: Duam trupin e Kaçifas!
Dule i shkruan Metës: Duam trupin e Kaçifas!
https://1.bp.blogspot.com/-NifwR_ooG40/W-G6uiq4SwI/AAAAAAAAakg/4ohT41CTDqQgUwK8BAZGkYQcClI1mT69QCLcBGAs/s640/vangjel-dule.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-NifwR_ooG40/W-G6uiq4SwI/AAAAAAAAakg/4ohT41CTDqQgUwK8BAZGkYQcClI1mT69QCLcBGAs/s72-c/vangjel-dule.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/dule-i-shkruan-metes-duam-trupin-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/dule-i-shkruan-metes-duam-trupin-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy