Fillojnë provokimet, qerosi me uniformën e ushtrisë greke kërcënon gazetarët (VIDEO)

Përkrahës të familjes Kacifa dhe qindra qytetarë grekë kanë mbërritur në Bularat për të marrë pjesë në ceremoninë mortore të Konstandinos Kacifas, i vrarë pas sulmit mbi policinë më 28 tetor.

Ndërkohë disa ekstremistë kanë lëshuar thirrje ndërsa i janë drejtuar banesës së të ndjerit.

“Konstandin je heroi ynë. Kacifa jeton, ti na drejton”, kanë qenë thirrjet e qytetarëve grekë ndërsa mbërritën në Bularat me flamuj grekë në duar dhe flamurin e patriarkanës shkruan Bë.

Familjarët e viktimës nuk kanë lejuar gazetarët dhe kameramanët të qëndrojë para shtëpisë së tyre. Sipas tyre media shqiptare ka disinformuar publikun.

Varrimi është parashikuar të mbahet në orën 13:00, ndërsa pritet pjesëmarrje e madhe nga Greqia. /albeu.com//ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10419,Camëri,133,Editorial,2355,Ekonomi,609,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1688,Iliridë,332,Kosovë,3078,Kulture,821,Luginë,71,Moti,2,Politik,2097,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,538,Video,620,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Fillojnë provokimet, qerosi me uniformën e ushtrisë greke kërcënon gazetarët (VIDEO)
Fillojnë provokimet, qerosi me uniformën e ushtrisë greke kërcënon gazetarët (VIDEO)
https://1.bp.blogspot.com/-hXGPtxgndOg/W-Qvn0ZHxQI/AAAAAAAAao4/JCP4rzhEpTko_HK1sTTNGPZcBf1_IPQfgCLcBGAs/s640/qerosi2.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-hXGPtxgndOg/W-Qvn0ZHxQI/AAAAAAAAao4/JCP4rzhEpTko_HK1sTTNGPZcBf1_IPQfgCLcBGAs/s72-c/qerosi2.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/fillojne-provokimet-qerosi-me-uniformen.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/fillojne-provokimet-qerosi-me-uniformen.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy