‘Kaçifa’, ekstremistët grekë bllokojnë rrugën Gjirokastër-Kakavijë (VIDEO/FOTO)

Dhjetëra persona pjesëmarrës në funeralin e Konstandin Kaçifa në Bularat, kryesisht elementë ekstremistë grekë, kanë bllokuar rrugën Gjirokastër-Kakavijë.

Pas ceremonisë mortore të zhvilluar në fshatin Bularat të Dropullit, ekstremistët me flamuj grekë dhe foto të Kaçifas kanë zbritur në aksin nacional dhe kanë bllokuar qarkullimin e automjeteve.

Burimet bëjnë me dije se forcat anti-terror kanë identifikuar të gjithë organizatorët e protestës që u zhvillua në hyrje të fshatit Bularat, ku u bllokua rruga nacionale Gjirokastër-Kakavije./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: ‘Kaçifa’, ekstremistët grekë bllokojnë rrugën Gjirokastër-Kakavijë (VIDEO/FOTO)
‘Kaçifa’, ekstremistët grekë bllokojnë rrugën Gjirokastër-Kakavijë (VIDEO/FOTO)
https://3.bp.blogspot.com/-0d7J6_QHdEc/W-RknPIjgBI/AAAAAAAAapw/pnv7jl14RXghMot2FMlqOIb_Vk9oTprJQCLcBGAs/s640/0008.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-0d7J6_QHdEc/W-RknPIjgBI/AAAAAAAAapw/pnv7jl14RXghMot2FMlqOIb_Vk9oTprJQCLcBGAs/s72-c/0008.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/kacifa-ekstremistet-greke-bllokojne.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/kacifa-ekstremistet-greke-bllokojne.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy