Kryepeshkopi i Greqisë: Krenohemi me minoritarin që u ekzekutua, ishte grek në Vorio Epir, le të flasë Janullatos

Kryepeshkopi i Athinës dhe i gjithë Greqisë, Hieronymus ka folur për ekzekutimin e minoritarit në fshatin Bularat të Gjirokastrës 9 ditë më parë.

Ai është shprehur se Kostandinos Kacifas ishte grek i Vorio Epirit, ndërsa i ka bërë thirrje Kryepeshkopit Anastas Janullatos në Tiranë që të flasë për të treguar më mirë se kush ishte 35-vjeçari.

“Kacifas ishte grek në Vorio Epir dhe ne krenohemi për atë por më mirë të na i thoshte Kryepeshkopi i Shqipërisë Anastas”, tha Kryepeshkopi i Greqisë./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kryepeshkopi i Greqisë: Krenohemi me minoritarin që u ekzekutua, ishte grek në Vorio Epir, le të flasë Janullatos
Kryepeshkopi i Greqisë: Krenohemi me minoritarin që u ekzekutua, ishte grek në Vorio Epir, le të flasë Janullatos
https://1.bp.blogspot.com/-1VamfdAb0uY/W-Mhyt0CpBI/AAAAAAAAanA/mqQ0sxmwLo0yU7c2tCTZzmn7DjCHU3ZXACLcBGAs/s640/Screenshot_863-640x336.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-1VamfdAb0uY/W-Mhyt0CpBI/AAAAAAAAanA/mqQ0sxmwLo0yU7c2tCTZzmn7DjCHU3ZXACLcBGAs/s72-c/Screenshot_863-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/kryepeshkopi-i-greqise-krenohemi-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/kryepeshkopi-i-greqise-krenohemi-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy