Pjesëtarët e Policisë së Kosovës bëjnë shqiponjën para policisë greke në Jordani

Sot u bënë 106 vite që nga pavarësia e shtetit të Shqipërisë.

Padyshim se 28 nëntori është një prej festave më të bukura për gjithë shqiptarët.

Për të respektuar këtë festë dhe flamurin kombëtar, pjesëtarë të Policisë së Kosovës nuk ngurruan të bëjnë shqiponjën para policisë greke në Jordani, shkruan Indeksonline.

Padyshim se ndjenja e krenarisë para këtij flamuri dhe ndjenja e mirë e lirisë dhe shtetësisë do të jenë gjithmonë përkrah secilit shqiptarë./Indeksonline/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Pjesëtarët e Policisë së Kosovës bëjnë shqiponjën para policisë greke në Jordani
Pjesëtarët e Policisë së Kosovës bëjnë shqiponjën para policisë greke në Jordani
https://1.bp.blogspot.com/-UwDgeqzj1R4/XAGOMFuHioI/AAAAAAAAbqA/1iWEsns1oPcnZpxcF0yO_DiKyfrdP7mrwCLcBGAs/s640/shqipe.png
https://1.bp.blogspot.com/-UwDgeqzj1R4/XAGOMFuHioI/AAAAAAAAbqA/1iWEsns1oPcnZpxcF0yO_DiKyfrdP7mrwCLcBGAs/s72-c/shqipe.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/pjesetaret-e-policise-se-kosoves-bejne.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/pjesetaret-e-policise-se-kosoves-bejne.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy