Vendimi i deputetit kosovar, ulë çmimin e ujit në përkrahje të prodhimeve vendore

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gani Dreshaj ka vendosur që të ulë çmimin e ujit, të cilin e prodhon kompania e tij. Dreshaj ka thënë se e ka marrë këtë vendim në përkrahje të prodhimeve vendore.

“Vendimi për vënien e taksës 100% ndaj produkteve serbe është vazhdimësi e vendimeve të fuqishme që po merr kryeministri Haradinaj.

E përkrahi fuqishëm këtë vendim dhe simbolikisht kompania ime që prodhon ujin Aquintell do të ketë zbritje 10% në çmim.

Ftoj të gjitha kompanitë vendore që mos të shfrytëzojnë situatën duke ngritur çmimet, ndërsa lus të gjithë qytetarët e Kosovës që të blejnë dhe të besojnë në produktet vendore.

Shteti po funksionon. Faleminderit kryeministër” shkruan Dreshaj në Facebook./Indeksonline//ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11484,Camëri,133,Editorial,2627,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,377,Kosovë,3491,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2323,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vendimi i deputetit kosovar, ulë çmimin e ujit në përkrahje të prodhimeve vendore
Vendimi i deputetit kosovar, ulë çmimin e ujit në përkrahje të prodhimeve vendore
https://3.bp.blogspot.com/--l93-HgJyrw/W_rtPbJKuyI/AAAAAAAAbZE/UnRKUa9I2REsCUn5So8-Fi1RJyzYtBaOwCLcBGAs/s640/46739873_361432047958096_798652368441835520_n-640x424.jpg
https://3.bp.blogspot.com/--l93-HgJyrw/W_rtPbJKuyI/AAAAAAAAbZE/UnRKUa9I2REsCUn5So8-Fi1RJyzYtBaOwCLcBGAs/s72-c/46739873_361432047958096_798652368441835520_n-640x424.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/vendimi-i-deputetit-kosovar-ule-cmimin.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/vendimi-i-deputetit-kosovar-ule-cmimin.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy