Vuçiq: Formimi Ushtrisë së Kosovës na dërgon në katastrofë

Ka disa gjëra që thjesht nuk mund t`i tolerojmë në çështjen e Kosovës, tha sot presidenti serb Aleksandar Vuçiq.

Sipas tij, lajmi kryesor është se disa duan siç tha ai “të na marrin pjesën veriore të Mitrovicës dhe se të gjithë janë të vetëdijshëm për atë që po ndodh dhe për deklaratën e Kadri Veselit se do të bëjë ushtrinë deri në mes të dhjetorit.”

” Ngadalë, por sigurisht që na çon në një katastrofë të plotë”, tha ai.

“Ne i kërkojmë njerëzve në Evropë dhe në botë që të kuptojnë, edhe pse e di se kanë problemet e tyre, cilat probleme do të lindin nëse dikush nuk do të merret me të”, shtoi kreu i shtetit serb./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vuçiq: Formimi Ushtrisë së Kosovës na dërgon në katastrofë
Vuçiq: Formimi Ushtrisë së Kosovës na dërgon në katastrofë
https://2.bp.blogspot.com/-DTF1BK75z4Q/XAGVIMhrrvI/AAAAAAAAbqs/JD539tZfbo820Zu73eCeSi1oOrPisjMWACLcBGAs/s640/fsk-1-650x358-1200x630-1-640x336.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-DTF1BK75z4Q/XAGVIMhrrvI/AAAAAAAAbqs/JD539tZfbo820Zu73eCeSi1oOrPisjMWACLcBGAs/s72-c/fsk-1-650x358-1200x630-1-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/vuciq-formimi-ushtrise-se-kosoves-na.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/11/vuciq-formimi-ushtrise-se-kosoves-na.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy