Deputeti që qëlloj Ramën, Hasa fshiu serverat e ngjarjes së 21 janarit dhe u bë deputet

Ditën e sotme deputeti demokrat Endri Hasa bëri një gjest në sallën e Kuvendit, duke qëlluar me vezë kryeministrin

. Ishte kjo mënyra se si opozita kishte menduar të përballet me mazhorancën dhe qytetarët që ndiqnin seancën, por në fund të fundit, kjo është një zgjedhje e saj e cila gjykohet nga secili qytetar.

Por ajo që është interesante po t’i hedhësh një sy jetëshkrimit të deputetit Endri Hasa, i cili nuk është ndjerë kurrë në Kuvend,verën se ai ka qenë drejtor i AKSHI (Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit) në vitet 2010-2013.

Hasa ka qenë drejtor i këtij institucioni të rendësishëm që ka nën kontroll të gjithë sistemin e sigurisë kibernetike teknologjinë e institucioneve, përfshirë këtu kryeministrinë, edhe në 21 janar të 2011, kur në shesh u vranë 4 qytetarë nga plumbat e pushtetit të kohës.

Thënë këtë, Hasa është sot deputet ndoshta edhe për shërbimin e kryer në 21 janar të 2011-ës, ku u fshi serveri i cili përmbante edhe pamjet se si u kryen 4 vrasjet nga pushteti.

Pas këtij shërbimi ndaj Berishës e Bashës, Endri Hasa u bë deputet, për të kryer sot shërbimin tjetër ndaj partisë, atë të goditjes me vezë ndaj kryeministrit./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Deputeti që qëlloj Ramën, Hasa fshiu serverat e ngjarjes së 21 janarit dhe u bë deputet
Deputeti që qëlloj Ramën, Hasa fshiu serverat e ngjarjes së 21 janarit dhe u bë deputet
https://4.bp.blogspot.com/-sin8OKjTX6o/XBvAxbFOzFI/AAAAAAAAGHc/d05Rb8IO6i02S6ON396cVTVmhKDYQSfhwCLcBGAs/s640/EndriHasa.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-sin8OKjTX6o/XBvAxbFOzFI/AAAAAAAAGHc/d05Rb8IO6i02S6ON396cVTVmhKDYQSfhwCLcBGAs/s72-c/EndriHasa.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/deputeti-qe-qelloj-ramen-hasa-fshiu.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/deputeti-qe-qelloj-ramen-hasa-fshiu.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy