Këshilltari i Trump: Terrorizmi nuk do të tolerohet, mbështesim Ramën dhe popullin shqiptar

Largimi i ambasadorit iranian është bërë i ditur nga John Bolton, këshilltari për sigurinë i presidentit amerikan Donald Trump.

Në një postim në Twitter, Bolton thekson se SHBA mbështet këtë vendim, ndërsa thekson se Uashingtoni qëndron përkrah kryeministrin Edi Rama dhe popullit shqiptarë të cilët morën një vendim kundër veprimeve të papërgjegjshme të Iranit në Europë dhe më gjerë.

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama sapo dëboi ambasadorin iranian, duke sinjalizuar liderët iranianë se mbështetja e tyre për terrorizmin nuk do të tolerohet. Ne mbështesim kryeministrin Edi Rama dhe popullin shqiptar teksa ata ngrihen ndaj sjelljes moskokëçarëse të Iranit në Europë dhe përreth globit.
John Bolton, këshilltar i Trump për Sigurinë/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10344,Camëri,131,Editorial,2333,Ekonomi,604,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1678,Iliridë,330,Kosovë,3058,Kulture,814,Luginë,71,Moti,2,Politik,2085,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,614,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Këshilltari i Trump: Terrorizmi nuk do të tolerohet, mbështesim Ramën dhe popullin shqiptar
Këshilltari i Trump: Terrorizmi nuk do të tolerohet, mbështesim Ramën dhe popullin shqiptar
https://4.bp.blogspot.com/-cUKCxI9D3Xk/XBuK8OzeErI/AAAAAAAAco4/avft0u_YQ7IzwFIXBrO_LO3nBv7QDemLwCLcBGAs/s640/bolton-780x439-640x360.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-cUKCxI9D3Xk/XBuK8OzeErI/AAAAAAAAco4/avft0u_YQ7IzwFIXBrO_LO3nBv7QDemLwCLcBGAs/s72-c/bolton-780x439-640x360.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/keshilltari-i-trump-terrorizmi-nuk-do.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/keshilltari-i-trump-terrorizmi-nuk-do.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy