Llalla: Ekstremistë grekë po vijnë nga Rinasi, mbështeten nga lobi rus

Gazetari Arben Llalla në një lidhje për “360 Gradë” në Ora News, tha se më 8 dhjetor pritet të vijnë shumë grekë me rastin e 40 ditëve të vrasjes së Kostandin Kacifas. Sipas tij, por përdoret për këtë aeroporti i Rinasit.

Pjesë nga biseda:

Llalla: Ne duhet të kalojmë pak në Bularat dhe më datën 8 çfarë do të ndodhë, sepse grupet ekstremiste greke kanë marrë garanci që do t’i mbështesë ushtria e Greqisë me helikopter meqë Bularati është 2-3 km në vijë ajrore. Grupet ekstremiste por vijnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit nga Gjermania dhe Qiproja dhe të Amerikës. Duket shikuar që vija tokësore kontrollohet. Prandaj, duhet të jemi shumë të kujdesshëm. Edhe ai në Bularat kishte kallash dhe kanë shumë të tjerë armë atje. Flasim me garanci. Qëllimi kryesor është që të dështojnë marrëveshjet shqiptaro-greke dhe ato greko-maqedonase pasi flitet për financime nga lobi rus që është shumë i fuqishëm. /ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Llalla: Ekstremistë grekë po vijnë nga Rinasi, mbështeten nga lobi rus
Llalla: Ekstremistë grekë po vijnë nga Rinasi, mbështeten nga lobi rus
https://2.bp.blogspot.com/-yyiPqLjQaq0/XAm8_SCCupI/AAAAAAAAcAg/JT06MBQXA3Y8S-MCuCo6ylXNulL4NipbgCLcBGAs/s640/llalla.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-yyiPqLjQaq0/XAm8_SCCupI/AAAAAAAAcAg/JT06MBQXA3Y8S-MCuCo6ylXNulL4NipbgCLcBGAs/s72-c/llalla.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/llalla-ekstremiste-greke-po-vijne-nga.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/llalla-ekstremiste-greke-po-vijne-nga.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy