Policia malazeze heq dhe merr me vete flamurin shqiptar nga shtëpia në Milesh

Pas publikimit në portalin “Vijesti” se në një shtëpi në fshatin Milesh valvitet flamuri shqiptarë, policia malazeze gjatë ditës së djeshme e ka hequr flamurin shqiptar nga shtëpia në ndërtim e Emin Beqoviq në fshatin Milesh në Malësi.

Beqoviq është marrë në pyetje dhe është dërguar në gjykatën për shkelje sepse në shtepin të cilën është duke e ndërtuar kishte vendosur flamurin e Shqipërisë, thanë nga Policia për Vijesti.

Policia flamurin e ka marrë me vete, për nevojat gjatë procesit penal./Malësia.ME/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Policia malazeze heq dhe merr me vete flamurin shqiptar nga shtëpia në Milesh
Policia malazeze heq dhe merr me vete flamurin shqiptar nga shtëpia në Milesh
https://1.bp.blogspot.com/--k2LWcvrWM8/XAgNmi1fyLI/AAAAAAAAb-w/_6-Pkg-WABM7T4klVct-nUIpfHilzGKOwCLcBGAs/s640/flamuri-shqiptar.jpg
https://1.bp.blogspot.com/--k2LWcvrWM8/XAgNmi1fyLI/AAAAAAAAb-w/_6-Pkg-WABM7T4klVct-nUIpfHilzGKOwCLcBGAs/s72-c/flamuri-shqiptar.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/policia-malazeze-heq-dhe-merr-me-vete.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/policia-malazeze-heq-dhe-merr-me-vete.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy