Politikani serb: Janë duke u zhvilluar negociata sekrete Kosovë-Serbi për demarkacionin

Politikani serb dhe kryetari i Lëvizjes ‘Dveri’ Bosko Obradovic, ka thënë se Kosova dhe Serbia do të arrijnë një marrëveshje për korrigjimin e kufijve, pas vizitës së presidentit të Francës, Emanuel Macron që pritet ta zhvillojë në Beograd.

Ai ka thënë se diskutimet për marrëveshje ndërmjet Prishtinës dhe Beogardit po vijnë drejt fundit, dhe kjo është arsyeja e vizitës së Macronit në Serbi, shkruan Tanjug, lajm i cili përcillet nga Gazeta Express.

Në një konferencë për media ai ka thënë se ka informacione për ‘negociata sekrete ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit për demarkacionin’ dhe për ‘njohjen de facto të pavarësisë së Republikës së Kosovës’./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11357,Camëri,133,Editorial,2597,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1815,Iliridë,376,Kosovë,3430,Kulture,916,Luginë,77,Moti,2,Politik,2292,Reportazh,197,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,559,Video,669,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Politikani serb: Janë duke u zhvilluar negociata sekrete Kosovë-Serbi për demarkacionin
Politikani serb: Janë duke u zhvilluar negociata sekrete Kosovë-Serbi për demarkacionin
https://3.bp.blogspot.com/-8_cylYYseyw/XAQl_yzqdCI/AAAAAAAAbvc/vO2n1s2YLyg4E1w3dg8XFrfqIlfdCFHtgCLcBGAs/s640/obradovic_1543679133-6168199-905x395.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-8_cylYYseyw/XAQl_yzqdCI/AAAAAAAAbvc/vO2n1s2YLyg4E1w3dg8XFrfqIlfdCFHtgCLcBGAs/s72-c/obradovic_1543679133-6168199-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/politikani-serb-jane-duke-u-zhvilluar.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/politikani-serb-jane-duke-u-zhvilluar.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy