Presidenti i Qipros: Pavarësia e Kosovës është e paligjshme

Pavarësia e Kosovës është e paligjshme.

Kështu tha të premten presidenti qipriot Nicos Anastasiades pas takimit që pati me homologune tij serb, Aleksandar Vuçiq.

Në një konferencë të përbashkët shtypi në Nikosia, Anastasiadis gjithashtu theksoi se “Qipro respekton sovranitetin dhe integritetin territorial të Serbisë, si dhe rrugën e saj drejt BE”, transmeton Klan Kosova.

Qiproja është në mesin e pesë vendeve të Bashkimi Evropian që nuk e kanë njohur Pavarësinë e Kosovës.

Në mesin e tyre janë edhe Spanja Sllovakia, Rumania dhe Greqia, njofton Klan Kosova./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11484,Camëri,133,Editorial,2627,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,377,Kosovë,3491,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2323,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Presidenti i Qipros: Pavarësia e Kosovës është e paligjshme
Presidenti i Qipros: Pavarësia e Kosovës është e paligjshme
https://1.bp.blogspot.com/-O51ZT_Mn21g/XALfQLMmn3I/AAAAAAAAbuI/8xrFKxjbFrss1tiRPSmx1sf-fM5dFzh7QCLcBGAs/s640/Screenshot_97-640x390.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-O51ZT_Mn21g/XALfQLMmn3I/AAAAAAAAbuI/8xrFKxjbFrss1tiRPSmx1sf-fM5dFzh7QCLcBGAs/s72-c/Screenshot_97-640x390.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/presidenti-i-qipros-pavaresia-e-kosoves.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/presidenti-i-qipros-pavaresia-e-kosoves.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy