Debati për dy ministrat nga Kosova, Shkreli: I turpshëm shqiptarisht, i pështirë deri në kabinalizëm

Zëvendës ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli e cilëson si të turpshëm dhe të pështirë qëndrimin e disave ndaj dy ministrave nga Kosova të emëruar në qeverinë “Rama 2”.

“Medet për ne”, shkruan Artan Shkreli në rrjetet sociale, duke shtuar se “qëndrimi i disave ndaj dy ministrave shqiptarë pse janë nga Kosova”, është “I turpshëm shqiptarisht, dhe i pështirë deri në kanibalizëm”.

Qëndrime kundër ka patur ndaj dy ministrave Gent Cakaj, i emëruar në krye të ministrisë së Jashtme dhe Besa Shahini në postin e ministres së Arsimit. Të dy kanë mbajtur më parë postin e zëvendës ministrave në ministritë përkatëse.

“M E D E T . P Ë R . N E !

I turpshëm shqiptarisht, dhe i pështirë deri në kanibalizëm, qëndrimi i disave ndaj dy ministrave shqiptarë pse janë nga Kosova!”, shkruan zvministri Shkreli në Fb./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Debati për dy ministrat nga Kosova, Shkreli: I turpshëm shqiptarisht, i pështirë deri në kabinalizëm
Debati për dy ministrat nga Kosova, Shkreli: I turpshëm shqiptarisht, i pështirë deri në kabinalizëm
https://1.bp.blogspot.com/-OgXpGGIDC_I/XDdKBb_K6UI/AAAAAAAAeas/i3H8N0l5jA8JFUQnhTjkoL0M0-KoJhJpwCLcBGAs/s640/shkreli.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-OgXpGGIDC_I/XDdKBb_K6UI/AAAAAAAAeas/i3H8N0l5jA8JFUQnhTjkoL0M0-KoJhJpwCLcBGAs/s72-c/shkreli.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/debati-per-dy-ministrat-nga-kosova.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/debati-per-dy-ministrat-nga-kosova.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy