EMRAT/ Nga Argita Malltezi, tek vajza e Fahri Balliut: Si është kthyer Juridiku, në një çerdhe korrupsioni me prapavijë politike

Studentët, krahas plotësimit të kushteve, së fundmi kanë nxjerrë edhe lista me pedagogët që sipas tyre, marrin para për t’iu dhënë atyre provimet.

Në gazetën TemA ka ardhur një listë e tillë, e cila tregon se si Fakulteti Juridik është kthyer në një çerdhe korrupsioni me prapavijë politike.

Emrat e pedagogëve të denoncuar

Argita Malltezi Berisha – PD, shet librat në departament.

Kestrin Katro – PD, shet librat në departament, 15 vjet zëvendësdekane, jep 1 ditë leksion dhe shpjegon sa burra ka e nga sa kalamaj ka me ata burra.

Maksim Qoku – vetting, injorant i diplomuar dhe sekser.

Ersida Teliti – PD, shet librat e Kestrin Katros në departament.

Petrina Broka – PD, shet librat e Flutura Tafajt në departament.

Armela Kromiçi – PD, shet librat e Argita Malltezit në departament, seksere notash.

Laura Vorpsi – PD, punësuar se mbeti pa punë.

Ermir Dobjani – s’ka dhënë 1 orë leksion

K.Z – PS, ngel studentët se do para dhe mik.

Eralda Methasani – PS, punësuar dhe si zëvendësministre dhe si pedagoge njëherësh, shet libra të sajuar përmbledhjesh ligjore.

Klesta Hysi – PS, nuk shkon në seminare.

Henris Fahri Balliu – PD, nuk shkon në seminare.

Artili Mandro – fëmijë pedagogu, i paaftë, flet me fjalor rruge në universitet.

Fabjan Topollaj – PD, mbulon një lëndë sekseri që prej vitesh asnjë student nuk e kundërshton dot, influencon votimet për senat akademik, rektor dhe dekan sipas interesit të partisë duke dhënë nota në shkëmbim të votës

Altin Shegani – PD, sekser, influencon votimet për senat akademik, rektor dhe dekan sipas interesit të partisë duke dhënë nota në shkëmbim të votës, një nga dekanët më të dështuar

Jola Xhafo – PD, grua deputeti, shet librat e vet në departament

Besnik Çerekja – PD, sekser, influencon votimet për senat akademik, rektor dhe dekan sipas interesit të partisë duke dhënë nota në shkëmbim të votës, një nga dekanët më të dështuar

Iv Rrokaj – LSI (c’ti thotë babai) sekser, influencon votimet për senat akademik, rektor dhe dekan sipas interesit të partisë duke dhënë nota në shkëmbim të votës, një nga dekanët më të dështuar, biri i një ish-dekani dhe ish-rektori, nuk ka dije fare mbi lëndën që mbulon, madje notat i ka për hir të lidhjeve të të atit.(TemA)/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: EMRAT/ Nga Argita Malltezi, tek vajza e Fahri Balliut: Si është kthyer Juridiku, në një çerdhe korrupsioni me prapavijë politike
EMRAT/ Nga Argita Malltezi, tek vajza e Fahri Balliut: Si është kthyer Juridiku, në një çerdhe korrupsioni me prapavijë politike
https://3.bp.blogspot.com/-lfdpTGQK-nM/XDTVtQFNWmI/AAAAAAAAeLw/hQuOgaa0d0chtjI01PYOzqLveiJT0O4KgCLcBGAs/s640/henris.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-lfdpTGQK-nM/XDTVtQFNWmI/AAAAAAAAeLw/hQuOgaa0d0chtjI01PYOzqLveiJT0O4KgCLcBGAs/s72-c/henris.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/emrat-nga-argita-malltezi-tek-vajza-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/emrat-nga-argita-malltezi-tek-vajza-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy