Fjalimi emocionues dhe plot mllef i nënës gjakovare që të lë pa fjalë (VIDEO)

Qytetarë të shumtë të Gjakovës sot ishin mbledhur që nga ora 8 e mëngjesit për të protestuar kundër ardhjes së pelegrinëve serbë në këtë qytet.

Serbët nuk shkuan fare në Gjakovë, pasi sipas Ministrisë së Jashtme, ata nuk kishin marrë leje.

Por për disa orë qytetarët mbajtën protestë, ku në duar mbanin pankarta dhe emrat e kriminelëve serbë, të cilët qytetarët gjakovarë i bënë përgjejgës për krimet e kryera gjatë luftës në Kosovë.

Gjatë kohës sa është mbajtur protesta, një nënë gjakovare ka mbajtur një fjalim para gazetarëve.

Ajo me plotë mllef ka mallkuar kriminelët që bën krime në Gjakovë duke ia vrarë më me të dashurit e tyre, e ka kritikuar edhe qeverinë e Kosovës që nuk po bën asgjë që kriminelët të vihen para drejtësisë.

Për më shumë ndiqni fjalimin e saj emocionues:/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Fjalimi emocionues dhe plot mllef i nënës gjakovare që të lë pa fjalë (VIDEO)
Fjalimi emocionues dhe plot mllef i nënës gjakovare që të lë pa fjalë (VIDEO)
https://2.bp.blogspot.com/-BWCeu1ZUBlg/XDN-E1tmDsI/AAAAAAAAeC0/H2h8b0MyY0gO7j77eubMIxB3ycizLD6BwCLcBGAs/s640/screenshot-1_1546783709-3313014-640x350.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-BWCeu1ZUBlg/XDN-E1tmDsI/AAAAAAAAeC0/H2h8b0MyY0gO7j77eubMIxB3ycizLD6BwCLcBGAs/s72-c/screenshot-1_1546783709-3313014-640x350.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/fjalimi-emocionues-dhe-plot-mllef-i.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/fjalimi-emocionues-dhe-plot-mllef-i.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy