FOTO: Gjithë lagjia pa drita, por… shihni dupleksin e politikanit

Kjo foto është bërë në rrugën Dervish Hima pas stadiumit Qemal Stafa në Tiranë.

Është pallati, në dy katet e fundit të të cilit, banon kreu i PD Lulzim Basha.

Për shkak të problemeve me linjat e tensionit, në Tiranë këto ditë janë rikthyer problemet e furnizimit me energji elektrike.

Mes pallateve ku energjia është ndërprerë është edhe pallati në fjalë.

Por… dupleksi i familjes Basha ndriçon.

Banorët e tjerë mund ta vuajnë mungesën e energjisë, por kjo kurrsesi nuk mund të shqetësojë kreun e opozitës Lulzim Basha. Pas dy kateve dhe ashensorit privat, duket se ka zgjidhur për veten e tij edhe problemin e gjithë shqiptarëve.

Një copë Shqipëri ku diferenca mes klasës politike dhe popullit bëhet e qartë./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: FOTO: Gjithë lagjia pa drita, por… shihni dupleksin e politikanit
FOTO: Gjithë lagjia pa drita, por… shihni dupleksin e politikanit
https://3.bp.blogspot.com/-0jbEatPKT3M/XDoUFLRG45I/AAAAAAAAel8/uVjPLeyu3ysjyyK_hnJPABexLyE3-EtPgCLcBGAs/s320/basha-1-1-905x395.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-0jbEatPKT3M/XDoUFLRG45I/AAAAAAAAel8/uVjPLeyu3ysjyyK_hnJPABexLyE3-EtPgCLcBGAs/s72-c/basha-1-1-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/foto-gjithe-lagjia-pa-drita-por-shihni.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/foto-gjithe-lagjia-pa-drita-por-shihni.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy