I pafytyri që lufton shqiptarët, sërish tregon fytyrën e tij: Turp na qoftë!

Sportist me shpirt urrejtësi, i përzier fortë në politikë dhe ka urrejtje të madhe ndaj shqiptarëve.

Para pak ditëve i ka penguar fortë gjuha shqipe me rastin e shpalljes së sportistëve më të mirë për vitin 2018, saqë nuk ka pasur as forcë që të bëjë më shumë përveç që të braktisë ceremoninë i frustruar.

Ky është sllavomaqedonasi Stojance Stoilov, hendbollist i përfaqësuese së Maqedonisë dhe kapiten i Vardarit të Shkupit, qe tani ka fut hundë edhe aty ku nuk i takon, pra ka reaguar pas ndodhive ne parlament, ku u votua për ndryshimet kushtetuese. “Turp na qoftë. Për mua gjithmonë do të jetë Maqedoni”, ka shkruar mes tjerash në facebookun e tij Stoilov./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: I pafytyri që lufton shqiptarët, sërish tregon fytyrën e tij: Turp na qoftë!
I pafytyri që lufton shqiptarët, sërish tregon fytyrën e tij: Turp na qoftë!
https://3.bp.blogspot.com/-AG5jRbeCe2A/XDoqxqRi_QI/AAAAAAAAeoY/7AwpJp4d-Q000jfMoNzd61lqCqqaNt4PQCLcBGAs/s640/Stojance-Stoilov.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-AG5jRbeCe2A/XDoqxqRi_QI/AAAAAAAAeoY/7AwpJp4d-Q000jfMoNzd61lqCqqaNt4PQCLcBGAs/s72-c/Stojance-Stoilov.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/i-pafytyri-qe-lufton-shqiptaret-serish.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/i-pafytyri-qe-lufton-shqiptaret-serish.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy