Kristian Prenga rrëfehet ‘pa doreza’: Gjithçka për krenarinë e shqiptarëve, ëndrra ime (Video)

Gjigandi 27 vjeçar Kristian Prenga sigurisht që është një ndër sportistët me të cilin krenohet një komb i tërë.

Si boksier profesional Kristi numëron plot 9 fitore, vetëm një barazim, e ndërsa ende nuk e njeh se çfarë do të thotë fjala humbje.

Gjigandi Kuq e Zi nga Mirdita sfidoi në 15 dhjetor 2018 në Toronto të Kanadasë ndaj senegalezit Aldo Colliander, i cili mbron ngjyrat e flamurit suedez.

E ndërsa Stafi i ShqipëriaIme ishte në përkrahje të tij, ku ndoqi hap pas hapi atë që bëri krenarë të gjithë shqiptarët, ku zhvilloi dhe një intervistë me të.

27 vjeçari tregon për përjetimet e ndjesitë gjatë ndeshjes, ëndrrën e së ardhmes si dhe mundësisë për të zhvilluar ndeshje në atdheun e tij.

Ai po ashtu foli dhe në lidhje me marrëdhëniet me sportistët e tjerë, anët e errëta e po ashtu për trukimet e ndeshjeve.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./ZgjohuShqiptar.info

Intervista e plotë:

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10344,Camëri,131,Editorial,2333,Ekonomi,604,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1678,Iliridë,330,Kosovë,3058,Kulture,814,Luginë,71,Moti,2,Politik,2085,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,614,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kristian Prenga rrëfehet ‘pa doreza’: Gjithçka për krenarinë e shqiptarëve, ëndrra ime (Video)
Kristian Prenga rrëfehet ‘pa doreza’: Gjithçka për krenarinë e shqiptarëve, ëndrra ime (Video)
https://2.bp.blogspot.com/-DIw_cQCkeEk/XDou3IrZJZI/AAAAAAAAeow/52rHyB2P6l05H5K3U03TFeczjLn22I0EwCLcBGAs/s640/krist-640x441.png
https://2.bp.blogspot.com/-DIw_cQCkeEk/XDou3IrZJZI/AAAAAAAAeow/52rHyB2P6l05H5K3U03TFeczjLn22I0EwCLcBGAs/s72-c/krist-640x441.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/kristian-prenga-rrefehet-pa-doreza.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/kristian-prenga-rrefehet-pa-doreza.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy