O’Connelli i bashkohet dhimbjes së popullit të Kosovës për Reçakun

Ambasadori britanik në Kosovës, Ruairi O’Connell, ka përkujtuar viktimat e masakrës së Reçakut në 20 vjetorin e masakrës.
O’Connell, në një postim në Facebook, ka thënë se bashkohet me popullin e Kosovës për të përkujtuar viktimat e Reçakut, por edhe të gjitha viktimat në 30 vjetët e fundit.

“Sot bashkohem me popullin e tërë Kosovës për të përkujtuar, për një moment, viktimat e vrasjeve në Reçak, dhe të gjitha viktimat në tridhjetë vjetët e fundit”, shkroi ai, raporton Koha.net.

Paqja në Ballkan, tha ai, varet nga drejtësia për ta dhe familjet e tyre./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11503,Camëri,133,Editorial,2630,Ekonomi,712,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,380,Kosovë,3498,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2332,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,680,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: O’Connelli i bashkohet dhimbjes së popullit të Kosovës për Reçakun
O’Connelli i bashkohet dhimbjes së popullit të Kosovës për Reçakun
https://1.bp.blogspot.com/-qYnD3M9WpEE/XD4gBB4h2II/AAAAAAAAe44/VJkF9Ld6DbEaaZ0sEOyjHOvo7LYsn_9QgCLcBGAs/s640/2218306-640x336.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-qYnD3M9WpEE/XD4gBB4h2II/AAAAAAAAe44/VJkF9Ld6DbEaaZ0sEOyjHOvo7LYsn_9QgCLcBGAs/s72-c/2218306-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/oconnelli-i-bashkohet-dhimbjes-se.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/oconnelli-i-bashkohet-dhimbjes-se.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy