Qeveria kundërshton Thaçin, taksa 100 për qind nuk do të hiqet as nëse Serbia njeh pavarësinë e Kosovës

Zëvendësministri i Forcës së Sigurisë, Burim Ramadani, ka thënë se taksa 100 për qind ndaj Serbisë dhe Bosnjës e Hercegovinës nuk është vënë që të hiqet. Ai ka shtuar se njohja e pavarësisë së Kosovës nga Serbia, hap mundësinë për të diskutuar dhe jo anasjelltas.

Këto komente, Ramadani i ka bërë në profilin e tij në ‘Facebook”, pas premtimeve të dhëna nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, që nëse Serbia njeh pavarësinë e Kosovës ka mundësi të hiqet taksa 100 për qind.


Shkrimi i plotë i Burim Ramandanit:

Taksa 100 për qind nuk është vënë për t’u hequr pa ndryshuar plotësisht rrethanat. Njohja e Serbisë për shtetin e Kosovës, sipas 17 shkurtit 2008, hap mundësinë për të diskutuar, jo anasjelltas.
Siguria Kombëtare nuk vihet në kalkulime./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10344,Camëri,131,Editorial,2333,Ekonomi,604,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1678,Iliridë,330,Kosovë,3058,Kulture,814,Luginë,71,Moti,2,Politik,2085,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,614,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Qeveria kundërshton Thaçin, taksa 100 për qind nuk do të hiqet as nëse Serbia njeh pavarësinë e Kosovës
Qeveria kundërshton Thaçin, taksa 100 për qind nuk do të hiqet as nëse Serbia njeh pavarësinë e Kosovës
https://2.bp.blogspot.com/-Z2M6WznVpb8/XDOeYJ-pYxI/AAAAAAAAeGo/RiKYp3mdczQDwrfi1xG9TasCcfmrjOJ8wCLcBGAs/s640/qeveria-3-730x440-696x420.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-Z2M6WznVpb8/XDOeYJ-pYxI/AAAAAAAAeGo/RiKYp3mdczQDwrfi1xG9TasCcfmrjOJ8wCLcBGAs/s72-c/qeveria-3-730x440-696x420.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/qeveria-kundershton-thacin-taksa-100.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/qeveria-kundershton-thacin-taksa-100.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy